تلفن تماس
021-88481020
ایمیل
info@mandegardoor.com

 در چند سال گذشته درب اتوماتیک شیشه ای مورد استقبال انبوه سازان قرار گرفته است.

 درب اتوماتیک شیشه ای با توجه به کاربردی که دارد باعث سهولت رفت و آمد می شود و همچنین استفاده از این نوع درب نمایی خاص و جذاب به ساختمان می دهد.

 استفاده از درب اتوماتیک شیشه ای به عنوان عایق گرما و سرما عمل می کند و مانع از هدر رفتن انرژی می شود.شرکت ماندگار درب با تجربه چندین ساله در صنعت درب اتوماتیک واجرای پروژه های ملی یکی از مطرح ترین شرکت ها در این صنعت می باشد.

 درب اتوماتیك شیشه ای مانند هركالای ديگر مستلزم داشتن اطلاعات وآگاهی است كه مي‌تواند در بر طرف شدن نيازهاي آني وآتي خريداران درب اتوماتیک شیشه ای نقش مهمي داشته باشد وآسايش وآرامش خيال ومنفعت اقتصادي را براي خريداران عزيز به ارمغان آورد.در انتخاب یک درب اتوماتیک شيشه ای چند عامل نقش اساسی و مهم را ایفا می کند.

انتخاب درب اتوماتیک شیشه ای

1- نوع کاربری درب بر حسب محل (مثلا بیمارستان , هتل ,مرکز خرید یا ادارات دولتی )
2-تعداد ترافیک یا تردد روزانه از درب ها
3- مقدار بودجه قابل دسترس برای تهیه درب اتوماتیک
عوامل فوق نقش عمده تعیین کننده در انتخاب نوع دستگاه درب اتوماتیک شیشه ای را دارا هستند .
 
درب های اتوماتیک بر حسب نوع کاربری آن علاوه بر سادگی استفاده از آن ، قابل استفاده برای تمامی ورودی های می باشد. این درب ها بر حسب میزان تردد و ابعاد درب از آیتم های مختلف می توان استفاده کرد. همیشه نکته ای که در انتخاب درب های اتوماتیک مد نظر قرار دهید سرویس دهی و خدمات پشتیبانی شرکت ارائه دهنده و برند موتور درب ، گارانتی درب اتومتیک از مهمترین موارد انتخاب می باشد

انواع فریم درب اتوماتیک شیشه ای:

فریم آلومینیوم رنگی:

فریم آلومینیومی درب های اتوماتیک شیشه ای معمولا در مدل پهن و باریک مورد استفاده قرار می گیرند. همچنین این فریم ها پوششی از رنگ الکترو استاتیک پودری دارند که مشتری بر اساس سلیقه و یا محیط از میان رنگ های مختلف انتخاب می کند.

فریم استیل:

تنوع رنگی در این نوع فریم درب اتوماتیک شیشه ای بسیار بالاست و این نوع فریم ها روکشی از ورق استیل دکورال دارند.

 
درب های اتوماتیک شيشه ای در یک تقسیم بندی کلی برحسب مکانیزم عملکرد به انواع زیر قابل تقسیم بندی هستند :