تلفن تماس
02122113110
ایمیل
info@mandegardoor.com

درب اتوماتیک پارکینگی

درب اتوماتیک پارکینگی یک درب بزرگ برای پارکینگ است که در دو نوع کارکرد دستی و یا توسط یک موتور الکتریکی انجام می شود. گروه درب اتوماتیک ماندگار با توجه به سابقه درخشان و طولانی در این صنعت با توجه به نوع پروژه و انداره درب پارکینگ توانایی طراحی و تولید انواع درب اتوماتیک با توجه به نوع پارکینگ، ابعاد و اندازه و سنگینی درب و تعداد ترددها را دارد. تیم مهندسی درب ماندگار در خصوص انتخاب درب اتوماتیک پارکینگی مدل های مختلفی را با توجه به کاربرد آن پیشنهاد خواهد دارد.

درب اتوماتیک پارکینگی گروه دربهای اتوماتیک ماندگار در مدلهای درب اتوماتیک ریلی (300 تا 2200 کیلوگرم)، درب اتوماتیک زیر سقفی، درب اتوماتیک سکشنال و دو لنگه بازویی (هر لنگه 400 کیلو تا 6 متر عرض) عرضه می گردد. این درب اتوماتیک ساخت کمپانی DEA ایتالیا (220 و24 ولت) می باشد و قابلیتهای ویژه ای همچون نصب باتری، مرکز کنترل دیجیتال، دوسرعته و حساس به مانع و ... را دارا می باشد.

درب اتوماتیک پارکینگی گروه دربهای اتوماتیک ماندگار دارای 36 ماه گارانتی می باشند. بسته به نوع درب، وزن درب و تردد آن درب اتوماتیک پارکینگی به مدل های مختلف تقسیم می شود: